12K Vozol Aromaları Trend Listesi Top 10

12K Vozol Aromaları sırasıyla en popüler 10 ürün

1-) Cherry Cola: Kiraz ve Kola aromalı Vozol elektronik sigaradır.

2-) Tobacco: Sade tütün tadıyla içim deneyimi sunan elektronik nargiledir.

3-) Cool Mint: Buz ve Mentol aromalı Vozol 12K Puff Sigaradır.

4-) Mixed Berries: Kırmızı orman meyveleri olan çilek, ahududu ve böğürtlen aromalı kullan at sigaradır.

5-) Watermelon Ice: Karpuz ve Buz aromalı 12K çekimlik Vozol Elektronik Sigaradır.

6-) Watermelon Bubble Gum: Karpuzlu sakız aromalı 12 bin çekim sunan Vozol Puff Bar’dır.

7-) Blueberry Storm: Yaban mersini, ahududu ve böğürtlen aromalı tek kullanımlık elektronik nargiledir.

😎 Strawberry Kiwi: Çilek ve Kivi aromalı star 12K Puff Bar çeşididir.

9-) Peach Ice: Şeftali ve Buz aromalı 12K çekimlik Vozol Puff ürünüdür.

10-) VzBull: Enerji içeceği ve Buz aromalı Vozol 12000 Puff Elektronik Sigaradır.

12K Vozol Aromaları

Vozol 12000 Nedir? 12K Vozol Ne işe yarar?

12 bin çekim sunan Vozol Star 12000 serisi Çin menşeli Vozol firmasının elektronik nargile çeşitlerini içerir. 9000 Puff çekim DTL, 12000 Puff çekim MTL veya RDL içim sunan bu kullan at elektronik sigara modeli Türkiye’de bir hayli popülerdir. Uygun fiyatı ve dijital ekranlı olması sebebiyle hem bütçe için hem de kullanım için ideal üründür.

34 farklı aroma lezzet kombinasyonunu satın alarak deneyebileceğiniz geniş lezzet seçeneği sunmaktadır. Ayrıca nikotinsiz, 20mg veya 50mg salt nikotin seçenekleri de mevcuttur. En belirgin özelliklerinin başında S.i.L.C Tech Mesh bobin ve salla göster ekranlı olması gelmektedir. Hızlı şarj edilebilen Vozol 12000 Puff Bar Elektronik Sigara 20ml pod kapasitelidir.

12K Vozol

Vozol 12000 Fiyat Nedir? Türkiye Vozol Star 12000 Fiyatı

12 bin çekimlik Vozol elektronik sigara fiyatları Vozol Türkiye sitelerimizde 750 TL yerine 660 TL’dir. Dolar kuruna göre güncellenen fiyatlarımız 1 seneye önceye nazaran %100 daha uygun fiyatla satılmaktadır. 12000 Puff çekim sunan bu ürünün çok talep görmesi ve rekabetçi piyasa sebebiyle çok satılması fiyatın ucuz olmasında en belirgin unsurdur. Avrupa, ABD veya Asya fiyatları standartlarına göre Türkiye de Vozol Star 12000 en uygun fiyatlı tek kullanımlık elektronik sigaradır.

Vozol Star 12000 Teknik Bilgisi

Vozol 12000 dolum nedir? Likit dolumu yapılabilir mi?

12K çekimlik Vozol elektronik sigara serisindeki hiç bir üründe dahil olmak üzere kullan at sınıfı elektronik sigaralara likit dolumu yapılamamaktadır. Cihaz içerisini alttan zorla açarak likit dolumu yapılmaktadır. Fakat bu şekilde dolum ve cihaz açılımı önermiyoruz. Tehlikeli ve performans açısından faydasız olan bu yöntemler hem sağlık hem de verim açısından başarısız yöntemlerdir.

Vozol Likit diye bir şey yoktur. Vozol Tech firması sadece kit şeklinde tek kullanımlık elektronik sigara üreticisidir. Piyasada Vozol adı altında satışı yapılan likitler sahte ve kalitesiz ürünlerdir. Ayrıca belirli süre kullanım ömrü olan kullan at elektronik sigaraların zamanla iç donanımları eskir ve kimyasal tepkimeyi olumsuz etkiler. Bu sebeple yanık tadıyla içim yapılması kesinlikle önerilmez ve zararlıdır.

Hali hazırda popüler olmasının da etkisiyle Türkiye de uygun fiyatlıdır. Bu nedenle diğer e sigaralara kıyasla Vozol ürünlerini standart şekilde kullanmanızı öneririz. Ayrıca firmanın dünya standartlarına sunduğu tat ve kalite sertifikalarıyla tüketim varken sağlığınızı riske atmamanızı öneririz.

VOZOL 12000 DOLUM UYARISI

Vozol 12000 Zararlı Mı?

Üretici bu ürünleri dünya pazarına sunarken belirli izinler ve sertifikalara sahip olarak piyasaya sunmaktadır. Özellikle sağlık, kimya, teknolojik ve donanım yeterliliği olmadan hem teknolojik hem de kimyasal içeren bir ürün dünya pazarına sunulamaz. Dahası resmi sitesinde Vozol markasının bir çok yetki belgesi ve sertifikaları PDF formatında paylaşılmıştır. Bu kalite standartlarına sahip bir ürünü ilk kez siz açarsınız. Ayrıca orijinallik kontrolü yapabilmeniz de satın aldığınız o ürünün belli kalite standartlarına sahip olduğunu gösterir.

12K Vozol aromaları güvenilir mi?

Firmanın sitesinde paylaştığı bu kalite standartlarıyla satın alıp kullanıyorsunuz. Vozol elektronik sigaralar da model çeşit fark etmeksizin zararlı olabilir, fakat belirli bir kalite sunuluyor. Ve bu kalite dünya ticareti ve satışı için hem kimyasal hem de teknolojik yeterliliklere sahip ürünlerdir.

Geleneksel sigara ve içerisine sonradan likit konulan elektronik sigaralara nazaran daha az zararlıdır. Ayrıca mantıklı bakıldığında zaten bariz bir standart farkı vardır. Ayrıca likit dolumu olduğu ve müdahale edilemez olması direkt ayrıştırıcı bir artıdır. Marka veya model ne olursa olsun orijinal ürünler daha az zararlıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vozol Puff Destek
Vozol Destek
UYARI !!! 18 Yaş Altı satış yoktur !!!
Bilgi: İletişim saatleri: Hafta içi 09:30 - 15:00 / Cumartesi günü: 09:30 - 13:00 (Harici Mesaj bırakabilirsiniz akşamları genel olarak bakıp cevap veriyoruz.)
Merhaba, Vozolsalt.net , Stoklar güncel !!! olmayan ürünleri sormayınız. Sadece havale/eft ödemeyle sipariş alıyoruz. Kapıda ödeme yoktur. Saat 15:00'de kadar ödemesi gelen siparişler aynı gün kargoya verilir. Siparişler Aras Kargo ile İstanbul'dan çıkıyor. Elden satış, kurye ile satış yok. Tüm ürünler orijinal seri kodu kutuludur. Resmi sitesinden orijinallik sorgulaması yapılamayan ürün satışımız yoktur. Yoğun çalışıyoruz lütfen stokta olmayan ürünler var mı diye sormayınız veya ne zaman gelecek diye sormayınız geliş zamanları belirsizdir. Anlayışınızdan dolayı teşekkürler.