Vozol, Çin menşeli premium Puff ve Likit üreticisidir. Yıllardır Vozol ürünlerini siz değerli müşterilerimize aynı gün hızlı kargoyla gönderiyoruz. Ayrıca %100 orijinal, sorgusuz iade garantili olarak ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Vozol güvencesiyle satışını yaptığımız Vozol Salt Likit, Vozol Puff çeşitlerini sürekli güncelliyoruz. Aynı zamanda Elf Bar, Saltica marka ürünleri de orjinal şekilde satıyoruz. Yedek Pod ve Vozol Puff serilerini satın alabileceğiniz en güvenilir Vozol satış sitesiyiz. 6 yılı aşkın süredir siz değerli Vozol ürünleri kullanıcıları için güncel stoklarla hizmet veriyoruz. Dahası Türkiye’de en iyi kargo hizmetini sunan Yurtiçi Kargo gönderimleriyle hızlı ulaştıran tek firmayız.

VOZOL - SALT VOZOL PUFF
VOZOL PUFF

2017 yılından bu yana genişleyen ürün yelpazesi 2022 yılına kadar sürekli kendini geliştiren firmayız. Gerekli sağlık denetimlerini göze alan ve müşteri deneyimlerine öncelik veriyoruz. TPD ve MSDS sertifikaları ile üretmiş olduğumuz Vozol Likitler, 1. sınıf Aroma, Nbase, VG, PG ve Nikotinlidir. Ayrıca yüksek kalite standartlarına sahip özel laboratuvar kalitesi sunan ortamlarda hazırlanmaktadır.

Vozol Puff Org Avrupa ürün tanıtımı

Vozol Nedir?

E-Likit Nedir: Elektronik Sigara ile kullanılmak üzere hazırlanmıştır. İçeriğinde Gıda Aroması, VG, PG ve Nikotin bulunan sıvı karışımıdır. Tüm Likit kategorileri olan DL Likitler, MTL Likitler ve Salt Likitleri kapsayan terimdir. DL Likitler de VG Oranı en az %60’dır ve %90 VG’ye kadardır.

Salt Likit Nedir: Düşük watt gereksinimi ile hızlı çözülebilen Salt Nikotin kullanılarak üretilmiş likitlerdir. Daha çok küçük ebatlı az pil kapasiteli ve likit hazneli pod sistemler içindir. Pod veya Puff sigaraların kullanımı popülerleşince yoğun nikotinli likitlere ihtiyaç artmıştır. Normal likitler de bulunan nikotinin yavaş çözülmektedir. Ayrıca daha yüksek watt gereksinimi duyduğu için kimyasal çözülmeye uğramamasıdır. Bu sebeple daha az enerji gereksinimi ile hızlı çözülebilen Salt Likitlerin kullanımı da yaygınlaşmıştır. Salt Likitlerin genelinde kullanılan VG-PG oranı %50- %50’dir.

MTL Likitler: normal sigaraların içimini taklit eden içim için üretilmiş e likitlerdir. Salt Likitler e sigara piyasasına sunulmadan önceki MTL likitler aynı işi görüyordu. %50VG oranla hazırlanan MTL Likitler ile Salt Likitler arasındaki fark Salt Likitlerde bulunan Salt Nikotinlerdir. Ayrıca MTL Likitlerde bulunan nikotine oranla daha az watt gereksinimi ile çözülebilmesidir.