Saltica Crystal Disposable Vape Serisi Yorum

Tek kullanımlık elektronik sigara dünyasının güvenilen markası Saltica, yakın zamanda tanıttığı Crystal Kullan-At serisi ile yeniden gündeme geliyor. 600 Puff çekim performansı, ultra hafif yapısı ve pratik kullanımıyla özellikle geleneksel sigarayı bırakma aşamasında olan kullanıcılar için kullanışlı ve etkili bir alternatif sunan seri, markanın en sevilen lezzetleriyle çeşitlendiriliyor. Müşteri memnuniyeti ve daha çok tercih sebebiyle Vozol Elektronik Sigara ürünlerini de denemenizi öneririz.

Saltica Crystal Disposable
Saltica Crystal Puff Bar

Yenilenmiş tasarımıyla her aroma çeşidi için farklı renk dizaynı sunan Crystal Kullan At Elektronik Sigaralar Saltica 3500 Disposable Vape Pen tasarımından büyük oranda ayrılıyor. Daha canlı ve dinamik renk skalasıyla gelen cihazlar yenilenmiş ağızlıklarıyla da daha konforlu MTL içimi hedefliyor. Kalem tipi formu ve hafif yapısıyla gün içerisinde kolay kullanım ve taşıma sağlayan cihazlar herhangi bir tuşa gerek kalmadan nefes sensörlü mekanizmasıyla kolayca çalıştırılır.

Saltica Crystal Kullan At Elektronik Sigaraların afişi 2
Saltica Crystal Elektronik Sigara

Entegre 450mAh bataryası ile Saltica 10000 Puff ya da Saltica 7000 Puff Disposable Vape Bar serilerinde olduğu gibi yeniden şarj edilebilir yapı sunmayan Saltica Crystal, daha kısa süreli içim performansıyla vaping dünyasını yeni deneyimleyen kullanıcılara hitap ediyor. 20 mg nikotin seviyesine sahip salt likit aromalarına ev sahipliği yapan pod kartuşu 2 ml hazneye sahip olan cihaz, kullandığı yeni Mesh Coil tasarımıyla ideal MTL içim stilini zahmetsiz olarak beraberinde getiriyor.

Saltica 600 Puff Crystal serisi tek kullanımlık elektronik sigaralar
Crystal 600 Puff

Crystal Double Apple, tatlı ve ekşi elma lezzetlerini ideal dengede sunan Saltica karışımıdır. Markanın diğer cihazlarında da sevilerek deneyimlenen aroma, 600 Puff çekim performansı ve en kompakt formuyla yeniden karşımıza çıkıyor.

Saltica Crystal Double Apple 600 Puff
Saltica Crystal Double Apple

Crystal Blue Razz Ice, markanın en çok satan lezzetlerinin başında geliyor. Mavi Ahududu tadını Buz ferahlığı ile sunan karışım göz alıcı mor tasarımı ve hoş kokusuyla baş döndürüyor.

Saltica Crystal Blue Razz Ice 600 Puff Disposable Vape Pen

Crystal Blue Sour Raspberry, içeriğinde bulunan Yaban Mersini ve Ahududu lezzetleri ile canlandırıcı etkiye sahip Saltica kullan-at cihazıdır. 600 puff çekim performansı ve 20 mg nikoti seviyesiyle ideal MTL içim stili sunan cihaz tatlı ve ekşinin dengeli karışımını sunuyor.

Saltica Crystal Blueberry Sour Raspberry

Crystal Gummy Bear, Ayıcıklı Jelibon efsanesini MTL buharıyla vaping severlere getiriyor. Hafif ve keyifli içimiyle farklı lezzet arayışı içinde olan kullanıcılar için renkli bir alternatif sunan Saltica Crystal Gummy Bear Disposable Vape Pen markanın yeni favori tatlarından oluyor.

Saltica Crystal Gummy Bear 600 Puff Disposable Vape Pen

Crystal Kiwi Passion Fruit Guava, egzotik lezzetlerden hoşlanan kullanıcılar için keyifli bir mix sunuyor. Kivi, Çarkıfelek Meyvesi ve Guava üçlüsü ile etkili bir meyve karışımı ortaya çıkaran kullan-at e-sigara 20 mg nikotin oranı ve entegre 450 mAh pil gücü ile geliyor.

Saltica Crystal Kiwi Passion Fruit Guava 600 Puff Disposable Vape Pen

Crystal Love 99, özel Saltica karışımıyla keyifli bir içim deneyimi sunuyor.

Saltica Crystal Love 99 600 Puff Disposable Vape Pen

Crystal Peach Ice, tek kullanımlık e-sigara kullanıcılarının yaz-kış vazgeçilmez aromalarından olan Şeftali aromasını, ferahlatıcı Buz etkisi ile bir araya getiriyor. Klasikleşmiş karışım MTL performansını nefes sensörlü ateşlemesi ile en konforlu yoldan kullanıcılara sunuyor.

Saltica Crystal Peach Ice 600 Puff Disposable Vape Pen

Crystal Pina Colada, birbirine en çok yakışan Hindistan Cevizi ve Ananas lezzetlerini bir araya getiriyor. 20 mg nikotin seviyesi ile ideal çekimi vaping severlere sunan Kullan-At Puff yoğun aromalardan hoşlanmayan kullanıcılar için hafif ve keyifli bir alternatif.

Saltica Crystal Pina Colada 600 Puff Disposable Vape Pen

Crystal Strawberry Raspberry Cherry, zengin meyve çeşitliliği ile canlandırıcı bir karışım. Çilek ve Ahududu ikilisine eşlik eden tatlı Kiraz ile kusursuz dengeyi yakalayan aroma, benzeri bulunması zor bir Saltica yorumu olarak değerlendirilebilir.

Saltica Crystal Strawberry Raspberry Cherry 3500 Puff Disposable Vape Pen

Crystal Watermelon Ice, markanın diğer serilerinde de yıldız karışımlardan biri olarak farklı bir formda ve performansta yeniden favoriler arasına giriyor. Ağız sulandıran Karpuz lezzetinin ferahlatıcı Buz dokunuşuyla tamamlandığı cihaz vazgeçilmez bir tercih olmaya devam ediyor.

Saltica Crystal Watermelon Ice 600 Puff Disposable Vape Pen

Crystal Triple Mango, olgun Mango lezzetini ve kokusunu maksimum seviyede MTL severlere ulaştırıyor. Tatlı fakat rahat içimiyle günlük kullanımın favori tercihlerinden olan cihaz kompakt yapısı ve hafif tasarımıyla her ortamda kullanıcılara eşlik ediyor.

Saltica Crystal Triple Mango 600 Puff

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vozol Puff Destek
Vozol Destek
UYARI !!! 18 Yaş Altı satış yoktur !!!
Bilgi: İletişim saatleri: Hafta içi 09:30 - 15:00 / Cumartesi günü: 09:30 - 13:00 (Harici Mesaj bırakabilirsiniz akşamları genel olarak bakıp cevap veriyoruz.)
Merhaba, Vozolsalt.net , Stoklar güncel !!! olmayan ürünleri sormayınız. Sadece havale/eft ödemeyle sipariş alıyoruz. Kapıda ödeme yoktur. Saat 15:00'de kadar ödemesi gelen siparişler aynı gün kargoya verilir. Siparişler Aras Kargo ile İstanbul'dan çıkıyor. Elden satış, kurye ile satış yok. Tüm ürünler orijinal seri kodu kutuludur. Resmi sitesinden orijinallik sorgulaması yapılamayan ürün satışımız yoktur. Yoğun çalışıyoruz lütfen stokta olmayan ürünler var mı diye sormayınız veya ne zaman gelecek diye sormayınız geliş zamanları belirsizdir. Anlayışınızdan dolayı teşekkürler.