Sahte Saltica Likit’e Dikkat Satın Almayın

Sahte Saltica Likit’e Dikkat, Saltica likit Türkiye de en çok tercih edilen pod likitlerin başında gelen bir salt likittir. Bu sebeple Saltica’nın sahte olanları da yapılmıştır. Sahte Saltica satın almamak için güvenilir bir site arayışı içindeyseniz vozolsalt.net sitemiz en doğru tercih olacaktır. Vozol Puff güvencesiyle satışını yaptığımız Saltica markasının ürünleri %100 orijinal ve iade garantilidir. Orijinal Silindirik şeklinde koruma bandrollü ve doğrulama kodlu Saltica Salt Likit çeşitlerini VOZOL güvencesiyle satın almak isteyen pod elektronik sigara kullanıcılarının tercih ettiği ilk adres olan Vozol SALT sitesi ve vozolsalt.net sitesi İngiliz menşeli premium pod likiti olan Saltica Likitleri sorgusuz iade garantili olarak satmaktadır.

Saltica Salt Likitler orijinal mi değil mi? sorusunun cevabını merak eden elektronik sigara kullanıcıları için resimlerle orijinal ve sahte Saltica arasındaki farkları sizlerle paylaşıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vozol Puff Destek
Vozol Destek
UYARI !!! 18 Yaş Altı satış yoktur !!!
Bilgi: İletişim saatleri: Hafta içi 09:30 - 15:00 / Cumartesi günü: 09:30 - 13:00 (Harici Mesaj bırakabilirsiniz akşamları genel olarak bakıp cevap veriyoruz.)
Merhaba, Vozolsalt.net , Stoklar güncel !!! olmayan ürünleri sormayınız. Sadece havale/eft ödemeyle sipariş alıyoruz. Kapıda ödeme yoktur. Saat 15:00'de kadar ödemesi gelen siparişler aynı gün kargoya verilir. Siparişler Aras Kargo ile İstanbul'dan çıkıyor. Elden satış, kurye ile satış yok. Tüm ürünler orijinal seri kodu kutuludur. Resmi sitesinden orijinallik sorgulaması yapılamayan ürün satışımız yoktur. Yoğun çalışıyoruz lütfen stokta olmayan ürünler var mı diye sormayınız veya ne zaman gelecek diye sormayınız geliş zamanları belirsizdir. Anlayışınızdan dolayı teşekkürler.