Vozol nasıl doldurulur? Vozol likit dolumu

Vozol nasıl doldurulur, Çin menşeli tek kullanımlık elektronik sigara üreticisi VOZOL marka ürünler likit dolumu yapılmaz yapıdadır. Kullan at sınıfı bu markanın ürünleri harici e-likit dolumu yapılamayacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca e-likit’in dolumu için bir pod bölmesi veya kanalı da mevcut değildir. Bunun sebebi de üreticinin sunmuş olduğu kaliteli içim deneyimini markası altında saklı tutmasıdır. Entegre pod kapsülü kapalıdır ve likit dolum bölmesi yoktur.

Likit dolumu yapılabilen elektronik sigaralar ve pod sistemlerde bulunan pod kapsüllerine likit konulması için likit dolum haznesi mevcuttur. Fakat Puff elektronik sigaralar da e-likit dolum haznesi yoktur. Cihaz alttan veya yandan açılarak içerisine likit dolumu yapılmamalıdır. O şekilde dolum yapılıyorsa harici bir iş yapılarak dolum yapılıyor demektir.

Vozol nasıl doldurulur? Vozol likit dolumu

Vozol Likit Dolumu Sakıncalı mıdır? Nasıl Doldurulur

Vozol likit dolumu hem sakıncalı hem de riskli bir eylemdir. Sebebi de taşınabilir elektronik sigaraların geneli anlık yüksek amper deşarj olan pilli e sigaralardır. Bu tip pilli ürünlerin genelinin açılması ve uğraşılması son derece sakıncalıdır. Patlama riski bulunan VTC serisi piller anlık yüksek amper enerji çıkışına sahiptir ve tehlikelidir.

Ayrıca puff veya pod elektronik sigaralar da bulunan nefes sensörü çok hassas parçalardır. Bu ürünün yerinden hafif oynaması ve işlevini yerine getirememesi durumunda iyi ihtimal bozulmasıdır. Bozulmasa da sürekli çekim yapılıyor gibi çalışırsa cihaz ısınır. Ayrıca Vozol ve diğer markaların Puff Bar sistemleri belli kullanıma kadar coil ve pamukla yapılmıştır. Hatta Pod sistemler ve genel elektronik sigaraların tümü bu şekildedir. Fakat pod sistemler ve diğer elektronik sigaralarda e-likit dolum portu vardır. Lkit dolum olmasına karşın onlara da coil ve pamuk yanana kadar likit dolumu yapılabilir.

Vozol Nasıl Doldurulur Videosu

Vozol Likit Dolumu Yapılabilen Elektronik Sigaralar Hangileridir?

Likit dolumu yapılabilen elektronik sigaralar likit tankı veya değiştirilebilen pod kapsülü bulunan elektronik sigaralardır. Değiştirilebilir pod ve tanklı e sigaralar da pod kartuş değişimi yapılarak kullanılmaktadır. Puff Elektronik sigaradaki coil ve pamuk eskidiği gibi eski tip e sigaralarda da eskimektedir ve yedek parça değişimiyle kullanıma likit eklenerek devam edilmektedir. Coil veya pod kartuş değişimi olmadan bir kere e sigara satın alıcam sürekli likit ekleyeceğim ve kullanacağım durumu hiç bir zaman olmadı ve olmazda. Olursa zaten bitmeyen sigara diye bir adı olur onu da oradan anlarsınız.

Puff Sistemler VS Elektronik Sigaralar

Kıyaslama yapılacak olsa tabi ki de puff sistemler en iyi ve kaliteli içim deneyim sunumu sağlayan elektronik sigaralardır. Çünkü Puff Bar Elektronik Sigaralarda tamamen kapalı sistem satın alırsınız. Üretici kalitesi ne sunuyorsa onu satın almış olursunuz. Üreticiler marka ve ürünlerinin geleceği için sürekli en iyi performans ve kaliteli malzemelerle ürünlerini üretirler.

Normal pod sistemler ve kit elektronik sigaralarda likit harici satın alınarak konulmaktadır. Likit kaliteli olsa dahi kullanım süresi ve kalitesi kullanıcıya kalmıştır. Bu sebeple coil yanmış olsa veya pamuk eskimiş olsa da kullanmaya devam edilerek riskli kullanım olur. Sağlık ve performans adına en iyi içimi sağlayan tek kullanımlık elektronik nargileler diğer e sigara tipleriyle kıyaslanamaz.

Puff Sistemler VS Elektronik Sigaralar

Vozol 10000 Likit Dolumu

Tüm Vozol elektronik sigara çeşitleri gibi Vozol Gear 10000 Puff çeşitlerine de likit dolumu yapılamamaktadır. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi cihazı zorla açarak likit doldurmak hem riskli hem de sağlıksızdır. Kesinlikle önermiyoruz denenmesi dahi sakıncalıdır.

Vozol 12000 Likit Dolumu

Her Puff elektronik nargilede olduğu gibi Vozol Star 12000 kullan at elektronik sigaralara da likit dolumu yapılması tehlikeli ve sakıncalıdır. Piyasada satışı yapılan Puff Likiti veya Vozol Likit benzeri ürünler sahte ürünlerdir. Vozol Tech sitesine girip baktığınızda tüm Vozol elektronik sigara ürünleri görebildiğiniz gibi likit çeşitlerini de görebilmeniz gerekirdi. Göremezsiniz çünkü Vozol Likit üretmemektedir ve satmamaktadır.

Vozol 6000 Likit Dolumu

Vozol Star 6000 ürünlerine de her puff elektronik nargile gibi likit dolumu yapılmamaktadır. Üst kısımdan cihazı açarak pamuk haznesine erişip pamuğa likit koymak marifet değildir ve sakıncalıdır. Vozol elektronik sigara ürünlerinin geneli likit dolumu yapılamaz yapıdaki elektronik sigaralardır. Dahası sağlığınızı ve canınızı riske atmadan bu ürünleri kullanımı kadar kullanmanızı öneririz.

Likit dolumu daha mı hesaplıdır? Neden Vozol Puff Bar içerisine Likit dolduranlar oluyor?

Likit dolumu tabi ki de daha hesaplı bir iş değildir. Sebebi de kaliteli bir 30ml salt likit zaten 500 ile 700 TL arasındadır. Bu fiyatlara yakın olan kapalı sistem hem tat hem de kullanım süresi olarak daha uzun olan Puff elektronik sigaralar daha karlıdır. Ayrıca sadece likit satın alarak da işiniz bitmiyor coil veya pod kartuş değişimi masrafları da eklenince çok yersiz bir tutum olmanın dışına çıkmıyor.

Yerli likit üreticilerinin 50 liraya mal ettiği likitleri 200 300 liraya satacağım diye paylaştığı videolara itibar etmemelisiniz. Likit dolum hobisi varsa likit dolumu yapılabilen bir elektronik sigara satın almalısınız. Sadece o cihaza likit doldurmanızı öneririz.

Puff elektronik sigaralara likit doldurmayı merak etmenize gerek yok çünkü gerçekten mantıksız bir eylemdir. 5’li coilin fiyatı 700 TL’den aşağı değildir. Bölerseniz ortalama 1 hafta kadar gitsin normal kullanımda bir coil fiyatı size 175 TL diyelim. Likit satın aldınız kalitesiz olanlardan diyelim 400 TL de ona diyelim oldu size 575 TL.

Bu cihazlar harici pilli ise 6 ayda bir pil değişimi yaparsınız. VTC pil fiyatı belli sitelerde araştırabilirsiniz. Tamam harici pilli değil dahili pilli diyelim. Bir cihaz 1200 TL dersek 6 ay sonra zaten ilk günkü performansta çalışmaz. O rakamında yarısı diyelim nasıl hesap yaparsanız yapın Puff elektronik sigara çok daha iyi içimli ve ucuzdur. Ayrıca bu kadar popüler olması ve normal elektronik sigaradan Puff sigaraya dönülme sebebi de budur. Sonuç olarak mantık belli içim kalitesi belli hesap belli.

Sonuç olarak Juul benzeri kapalı sistemleri veya Puff elektronik sigaralardır. Kullanmak açık sistem e sigaralara nazaran daha sağlıklı ve hesaplıdır. Likit sarfiyatı yok, akma derdi yoktur. Dahası normal e sigaraya göre normal kullanımda daha az tat bozulma riski vardır. Bu gibi faktörler bariz şekilde Puff sistemler daha iyidir. Ayrıca ergonomik ve basit kullanımı da cabasıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vozol Puff Destek
Vozol Destek
UYARI !!! 18 Yaş Altı satış yoktur !!!
Bilgi: İletişim saatleri: Hafta içi 09:30 - 15:00 / Cumartesi günü: 09:30 - 13:00 (Harici Mesaj bırakabilirsiniz akşamları genel olarak bakıp cevap veriyoruz.)
Merhaba, Vozolsalt.net , Stoklar güncel !!! olmayan ürünleri sormayınız. Sadece havale/eft ödemeyle sipariş alıyoruz. Kapıda ödeme yoktur. Saat 15:00'de kadar ödemesi gelen siparişler aynı gün kargoya verilir. Siparişler Aras Kargo ile İstanbul'dan çıkıyor. Elden satış, kurye ile satış yok. Tüm ürünler orijinal seri kodu kutuludur. Resmi sitesinden orijinallik sorgulaması yapılamayan ürün satışımız yoktur. Yoğun çalışıyoruz lütfen stokta olmayan ürünler var mı diye sormayınız veya ne zaman gelecek diye sormayınız geliş zamanları belirsizdir. Anlayışınızdan dolayı teşekkürler.